podpis elektroniczny podpis cyfrowy, zus podpis podpis kwalifikowany, epodpis
Zamówienie i dojazd

Złożenie i realizacja zamówienia to kilka prostych kroków:

  1. Złożenie zamówienia telefonicznie (+48 503 14 84 84)
    lub poprzez e-mail
  2. Ustalenie terminu wizyty weryfikatora
  3. Przyjazd weryfikatora do Państwa firmy (podpisanie umowy, instalacja certyfikatu, płatność gotówką lub kartą Visa/MasterCard)
PROMOCJA na instalację
Koszt wizyty weryfikatora w Państwa firmie wynosi jedynie
95 zł zamiast 125 zł! + kilometrówka (3 zł za km)

Obsługujemy całe województwo Pomorskie

Po złożeniu zamówienia w dogodnym dla Państwa terminie weryfikator CenCert odwiedzi Państwa firmę, by dostarczyć certyfikaty i zweryfikować tożsamość osób, dla których zostały zakupione bezpieczne podpisy elektroniczne. Od tego momentu usługa będzie aktywna, bez potrzeby wielokrotnych wizyt w stacjonarnych punktach weryfikacji bądź w kancelariach notarialnych.

Zgodnie z prawem tożsamość każdego nabywcy podpisu elektronicznego musi zostać osobiście sprawdzona przez weryfikatora. Z tego względu osoba występująca o podpis jest zobowiązana do własnoręcznego podpisania umowy w obecności przedstawiciela CenCert oraz okazania mu swojego dowodu tożsamości.

Instalacja podpisu w siedzibie klienta

Sprzedaż i instalacja certyfikatów kwalifikowanych CenCert w województwie Pomorskim odbywa się wyłącznie w trybie mobilnym (instalacja usługi bezpośrednio u klienta).

Weryfikator obsługuje zasięgiem dojazdu obszar całego województwa Pomorskiego.

Zalety weryfikacji mobilnej:

  • szybkość - zamówienie realizowane jest nawet w 24 h
  • wygoda - usługa instalowana na miejscu u klienta, bez potrzeby wielokrotnego udawania się do stacjonarnego punktu rejestracji i urzędów notarialnych